tpw     
The Protein Works™ to rewolucyjna marka stworzona przez prawdziwych entuzjastów dietetyki sportowej, wyznaczająca nowy standard w świecie suplementów diety i odżywek.

Samodzielna produkcja

TPW™ nie zleca produkcji zewnętrznym zakładom, a wytwarza swoje produkty we własnym zakresie. Pozwala to na kontrolę procesu produkcyjnego i efektywne zarządzanie jakością. Ponadto, TPW™ starannie dobiera swoich dostawców surowców w oparciu o bezkompromisowe kryteria jakościowe.

Innowacyjność

TPW™ to nowe spojrzenie na suplementację - asortyment uwzględnia wiele produktów odznaczających się unikatowym i przemyślanym składem.

Naturalny skład

Produkty TPW™ zawierają wyłącznie naturalne aromaty smakowe oraz naturalne barwniki. Producent nie stosuje zbędnych wypełniaczy i zagęszczaczy.

Niezależna certyfikacja

Wszystkie produkty oznaczone logiem TPW™ poddawane są badaniom w niezależnych laboratoriach. Aktualne certyfikaty analizy udostępniane są na stronie producenta.

Transparentność

Idea TPW™ odbiega od powszechnie praktykowanych dezorientujących strategii marketingowych oraz niejednoznacznych opisów składu produktów. Podejście producenta oparte jest na uczciwości i szacunku wobec konsumenta.


mp

Myprotein to renomowana marka wśród profesjonalnych klubów
sportowych w Wielkiej Brytanii. Obecnie coraz większą popularność zyskuje także w całej Europie i USA. Myprotein to certyfikowany podmiot ISO:9001, GMP oraz HACCP. Oznacza to sprawne zarządzanie jakością i pełne zorientowanie na zadowolenie klienta.

Stawiając jakość swoich produktów na pierwszym miejscu - Myprotein działa w porozumieniu z HFL Sport Science - jednym z największych i niezależnych laboratoriów badawczych suplementów i odżywek na świecie, którego ekspertyzy  uznaje się obecnie na arenie międzynarodowej.

Ponadto, marka objęta jest programem INFORMED-SPORT - oznacza to bieżącą współpracę z wiodącymi producentami suplementów diety w zakresie bardzo wnikliwej analizy jakościowej. Dzięki temu produkty Myprotein stanowią gwarancję autentyczności i jakości składu, jako wynik rygorystycznych naukowych ekspertyz.

Myprotein może również poszczycić się członkostwem w ESSNA (Europejskie Stowarzyszenie Specjalistów Dietetyki Sportowej) zrzeszającego  ekspertów w dziedzinie odżywiania i suplementacji.