ProteinPlanet.pl to zespół entuzjastów zaangażowanych od wielu lat w tematykę zdrowego odżywiania, suplementacji oraz szeroko pojętego fitness. Dobrze znamy nasz asortyment i wiemy co oferujemy - przede wszystkim produkty, które sami stosujemy na co dzień

Cenimy naszych klientów, dlatego staramy się, aby zakupy w ProteinPlanet.pl przebiegały sprawnie, profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Zależy nam na pełnej transparentności oferty i produktów. Chcemy by zakupy w naszym sklepie były w pełni świadome i satysfakcjonujące.

Do tej pory udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy szybko docenili nasze produkty za niespotykaną jakość i skład. Zaopatrujemy obecnie kilkadziesiąt punktów stacjonarnych i klubów fitness w całej Polsce. Współpracujemy także z podmiotami prowadzącymi sprzedaż w branży e-commerce.

Prowadzimy nieustanny dialog z producentami w zakresie ulepszania dotychczasowej oferty oraz wdrażania nowych produktów. Jesteśmy zorientowani na Wasze potrzeby, dlatego każda opinia i sugestia jest dla nas wartościową informacją.


Asortyment ProteinPlanet.pl

Pragnąc zapewnić naszym klientom pewny jakościowo towar kierujemy naszą uwagę wyłącznie na sprawdzone marki. Oferujemy wysokiej jakości suplementy diety i środki spożywcze dla osób aktywnych. Nasz dobór asortymentu nie jest przypadkowy.  Każdy produkt w ProteinPlanet.pl odznacza się pewnością składu i najwyższymi standardami. W naszej ofercie spotkasz popularne produkty, dobrze znane na rynku, a także te najbardziej unikatowe, które zasługują na szczególną uwagę, ze względu na jakość, walory odżywcze i właściwości.


Co nas motywuje

Coraz częściej dostrzegamy wśród ludzi pozytywny trend w dążeniu do zdrowego trybu życia, przejawiający się przestgrzeganiem zasad zdrowego odżywiania i utrzymywaniem regularnej aktywności fizycznej. Wzrasta również świadomość społeczna o korzyściach wynikających z przestrzegania zasad zdrowego funkcjonowania w chaotycznych realiach XXI wieku. W odpowiedzi na powyższe ProteinPlanet.pl oferuje wysokiej jakości suplementy diety, odżywki oraz żywność typu superfood wspomagające zdrowy i aktywny tryb życia. Nakłaniając do zdrowej diety i częstej aktywności fizycznej - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

proteinplanet