discount


Punkty lojalnościowe


Zakupy w sklepie premiowane są punktami lojalnościowymi, które mogą być zamienione na kupon zniżkowy. Za każde wydane 30 zł otrzymujesz 1 pkt o wartości 0.5 zł. Za zakup produktów objętych promocją punkty nie są przyznawane. Zawsze możesz sprawdzić ilość posiadanych punktów oraz zarządzać nimi w zakładce  Moje Konto -> Moje punkty lojalnościowe.Punkty zostaną naliczone po ok. 14 dniach od momentu zakupu, pod warunkiem, że transakcja została prawidłowo sfinalizowana i towar dotarł do Zamawiającego.


Kody rabatowe  
 


Kody rabatowe upoważniają do zakupu określonych produktów ze zniżką kwotową lub procentową. Każdy kod rabatowy można wykorzystać w ustalonym przedziale czasowym.

Zapisz się do naszego newslettera, polub nas na facebooku i przeglądaj nasze ogłoszenia na stronie. Wszędzie tam zamieszczamy regularnie kody rabatowe na wybrane produkty. Korzystaj z okazji i kupuj jeszcze taniej! W celu wykorzystania kodu rabatowego wpisujesz go w polu "Kod rabatowy" w podsumowaniu koszyka podczas procesu zakupu.


Promocje

Śledź nasze aktualne promocje w sklepie. To doskonała okazja na tanie zakupy. Na naszej Planecie najlepsze ceny z całej galaktyki! Produkty objęte ceną promocyjną zmieniają się średnio co 7 dni - odwiedzaj nas regularnie - być może znajdziesz coś interesującego dla siebie. O promocjach zostaniesz poinformowany na naszym profilu facebook oraz poprzez newsletter - zapisz się już teraz!